עגלת הקניות שלך

                                   

5hapasim-iso-certified

איכות היא הדרך חיים שלנו

5hapasim - gmp-certified

חמשת הפסים, החברה המובילה בתחום הכביסה המקצועית ללקוחות מתעשיות האלקטרוניקה, הרפואה, הפרמצבטיקה, תעשיות בטחוניות, וחלל. אנחנו גאים להציג את השירותים האיכותיים והמתקדמים שאנחנו מספקים ללקוחותינו, בהתאם לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

איכות היא אורח חיים עבורנו. אנחנו מחויבים לשמור על רמת איכות גבוהה בכל שלבי התהליך, מהקליטה ועד המשלוח. אנחנו מוסמכים לתקן ISO 9001:2015, התקן הבינלאומי המגדיר דרישות למערכת ניהול איכות (QMS). התקן זה מבטיח שאנחנו מקימים, מיישמים, מתחזקים ומשפרים באופן רציף את מערכת הניהול האיכותית שלנו, ומעניקים ללקוחותינו את הביטחון שאנחנו מספקים מוצרים ושירותים שעומדים בציפיותיהם ובדרישות הרגולטוריות.

אנחנו גם מפעילים חדר נקי ברמת ISO 5, בהתאם לתקן ISO 14644-1.
חדר נקי ברמה זו מאפשר לנו להבטיח את הניקיון והסטרליות (שכאשר נדרשת אנחנו מעבירים הכל בתהליך עיקור בשור-ואן) של הכביסה שאנחנו מבצעים ללקוחותינו, ולמנוע סיכון של זיהומים מכל סוג לשמירה על בריאות לקוחותינו, ושמירה על איכות המוצרים של לקוחותינו.

אנחנו מבצעים שירותי כביסה ללקוחות מתעשיות שדורשות תקנים גבוהים ומפורטים לניקיון ולסטריליזציה.
אנחנו עוברים בהצלחה את ההסמכה והביקורות המקיפים של הלקוחות, ומוכיחים את היעילות והאמינות של שירותינו. אנחנו גם מבצעים תהליך ולידציה דרך אקסדרון לחדר הנקי ולשירות הכביסה, כדי להבטיח שהם עומדים בדרישות התעשייה והרגולציה.

אנחנו גם מוסמכים על ידי IQNet, ANAB ו-IAF, ארגונים בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר בנושאי הסמכה והתקנים באיכות. IQNet הוא הרשת הבינלאומית הגדולה ביותר של ארגוני הסמכה, המקנה לאישורינו תוקף בלתי מוגבל לכל העולם העולם. ANAB הוא ארגון ההסמכה המוביל בארצות הברית, המספק הסמכה לתקנים רבים ומגוונים בתחומי האיכות, הסביבה, הבריאות והבטיחות. IAF הוא הארגון הבינלאומי האחראי על הסכמי ההכרה הדדית (MLA) בין ארגוני ההסמכה השונים, המאפשרים להכיר את הרמה הגבוהה והאמינות של האישורים שהם מעניקים.

אנחנו גאים להיות חלק מהחזית המובילה בתחום הכביסה המקצועית, ולהציע ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בשוק. אנחנו מוכנים לעמוד בכל אתגר, ולהתאים את הפתרונות שלנו לצרכים הייחודיים של כל לקוח.