עגלת הקניות שלך

                                   

בדיקת Helmke Drum Test

אם אתם עובדים בתחום האווירית, הרפואה, הפרמצבטיקה או כל תחום אחר שדורש רמה גבוהה של ניקיון וסטריליות, אתם צריכים לוודא שהביגוד שלכם אינו משחרר חלקיקים שעלולים לזהם את הסביבה הנקייה שלכם. לשם כך, אתם צריכים לבדוק את הניקיון של הביגוד שלכם לאחר הכביסה, החיטוי והייבוש.

בדיקה אחת שכולם עושים היא בדיקת רמת חלקיקים פשוטה בתוך השקית של הבגד אחרי הנקיון.
רק הבדיקה הזאת מוגבלת ולא מדמה מצב אמיתי של כמו החלקיקים המשתחררת בחדר שלכם בפועל, כאשר הבגד נמצא על העובד והוא בתנועה מתמדת, ואז משחרר חלקיקים, אם כי תהליך הכביסה מזוהם, או אם כי הבד של הבגד כבר ישן ומשיל חלקיקים מעצמו גם…. את זה ניתן לבדוק רק באמצעות בדיקת Helmke Drum Test

בחמשת הפסים יש את המתקן המתקדם בעולם לבדיקת Helmke Drum Test, זאת שיטה למדידת כמות החלקיקים שנושרים מבדים, כגון מגבונים או בגדים, שמשמשים בחדרים נקיים או בסביבות מבוקרות אחרות. הבדיקה כוללת הנחת הבד / בגד בתוך תוף נירוסטה מסתובב, וספירת החלקיקים שמשתחררים הבד לאוויר. הבדיקה משמשת להערכת הניקיון של הכביסה והאיכות של הבד, ולאישור שהוא עומד בדרישות ליישום המיועד. הבדיקה מתוארת בהמלצות המעשיות של התקנים המחמירים האלה IEST-RP-CC003.4 ו-IEST-RP-CC004.3, והם דרישת סף לכביסה שמאושרת ע״י משרד הבריאות לחברות פארמה, וגם לתעשיה האוירית, ולכל החברות המתקדמות בעולם, שניקיון באמת חשוב להם מאד בחדר הנקי שלהם.