עגלת הקניות שלך

                                   

כביסה לחדרים נקיים

כביסה לחדר נקי

בחברת חמשת הפסים מנהלים מערך מקצועי של שירות, ביגוד לחדרים נקיים ומבינים את החשיבות של כביסת חדר נקי ללקוחותינו מתעשיות האלקטרוניקה, הרפואה, הפרמצבטיקה והאווירונאוטיקה. אנחנו יודעים שהניקיון והסטריליות של הבגדים המשמשים בחדר הנקי הם קריטיים לאיכות ולבטיחות של המוצרים שאתם מייצרים. לכן, אנחנו מספקים לכם שירות כביסה מקצועי, אמין ומתקדם, שעומד בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

תקן החדר הנקי שלנו ברמת ISO 5, הרמה החמישית הגבוהה ביותר בסדרת התקנים הבינלאומיית ISO 14644-1. חדר נקי ברמה זו מאפשר לנו להבטיח את הניקיון והסטריליות של הכביסה שאנחנו מבצעים ללקוחותינו, ולמנוע סיכון של זיהומים או פגיעה באיכות המוצר.

שירות- חברתינו מנהלת מערך מקצועי של שירות אספקת ביגוד חדרים נקיים לתעשיית המיקרו אלקטרוניקה, לתעשיית הפארמה, ביגוד אנטיסטטי עם כל התקנים והאישורים המחמירים בבקרת איכות לפי דרישת לקוח.
האיסוף והאספקה נעשה ישירות לבית הלקוח.

יש לנו את היכולת והכלים לעשות בדיקות מקיפות לבגדים, תיקונים ואריזה לפי דרישת לקוח.

יש לנו אפשרויות RFID מתקדמות שיכולות להיות על כל בגד שאנחנו מספקים לכם, בכדי להיות במעקב מלא וממוחשב על מחזורי הכביסה, הכמות והמיקום של הבגדים. 

אנחנו גאים להיות חלק מהחזית המובילה בתחום הכביסה המקצועית, ולהציע ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בשוק. אנחנו מוכנים לעמוד בכל אתגר, ולהתאים את הפתרונות שלנו לצרכים הייחודיים של כל לקוח.