עגלת הקניות שלך

                                   

כביסה סטרילית לחדרים נקיים

כביסה סטרילית לחדרים נקיים

בחמש הפסים אנחנו לא רק מבצעים כביסת חדר נקי ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם מציעים שירות מלא של סטריליזציה ללקוחותינו. אנחנו יודעים שלפעמים הניקיון והסטריליות של הבגדים המשמשים בחדר הנקי אינם מספיקים, ויש צורך בהרס כל החיידקים והמיקרואורגניזמים האפשריים שעלולים לגרום לזיהום או להשפעה שלילית על המוצרים שאתם מייצרים או בודקים. לכן, אנחנו משתפים פעולה עם חברת שור-ואן, המובילה בתחום הסטריליזציה באמצעות קרינת גאמא בישראל.

קרינת גאמא היא שיטת סטריליזציה פיזית-כימית, שעובדת על ידי השבתת החיידקים והמיקרואורגניזמים באמצעות קרינה אנרגטית שמפרקת את הקשרים הכימיים ב-DNA שלהם, ויוצרת רדיקלים חופשיים שמתקיפים את החומר הגנטי שלהם. סטריליזציה באמצעות קרינת גאמא מושגת בעיקר על ידי שינוי ה-DNA ומניעת החלוקה התאית. השיטה היא אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר לסטריליזציה של מוצרים רפואיים, פרמצבטיים ואחרים, והיא מאפשרת עיקור גם מוצרים שאינם עמידים בחום או בלחות.

השירות שלנו כולל איסוף והחזרה של הבגדים המיועדים לסטריליזציה, ושיתוף פעולה צמוד עם החברה שור-ואן, המבצעת את הסטריליזציה באמצעות מקור קרינה של קובלט-60. הקרינה מופעלת במכשירים מיוחדים, שמאפשרים לשלוט במינון, בזמן ובחשיפה של המוצרים לקרינה. הקרינה עוברת דרך האריזה והמוצרים, ומשמידה את החיידקים והמיקרואורגניזמים שעליהם. השיטה היא ידידותית לסביבה, ואינה משאירה שאריות או קרינה במוצרים.

אנחנו גאים להוביל את התחום של הכביסה המקצועית הסטרילית, ולהציע ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר בשוק. אנחנו מוכנים לעמוד בכל אתגר, ולהתאים את הפתרונות שלנו לצרכים הייחודיים של כל לקוח.