עגלת הקניות שלך

                                   

כביסה אנטיסטטית

כביסת אנטיסטטית

בחמש הפסים אנחנו מבינים את החשיבות של הגנה מפני פריקות חשמל סטטי (ESD) ללקוחותינו מתעשיות האלקטרוניקה, הרפואה, הפרמצבטיקה והאווירנאוטיקה. אנחנו יודעים שפריקות חשמל סטטי יכולות לגרום לנזק יקר ולא ניתן לתיקון לחלקים, לרכיבים ולציוד אלקטרוני רגישים, או לבעיות נפיצות בתעשיות שונות.
לכן, אנחנו מספקים לכם שירות כביסה מיוחדים לביגוד אנטיסטטי, שמונע את הצטברות החשמל הסטטי ומפחית את הסיכון של פריקות חשמל סטטי.

אנחנו מבינים שאתם משתמשים בציוד הזה באזור מוגן מפני חשמל סטטי (EPA), שהוא אזור שבו כל המשטחים, החפצים, האנשים והחלקים הרגישים לחשמל סטטי (ESDS) בתוכו מוחזקים באותו הפוטנציאל החשמלי. זה מושג על ידי שימוש בחומרים 'ניתנים להארקה (כלומר, חומרים עם התנגדות חשמלית של פחות מ-10 9 אוהם) לכיסוי כל המשטחים, למיכלים ולכלים. כל המשטחים, המוצרים והאנשים מחוברים להארקה, וזה אומר שמחברים אותם עם התנגדות של <1 גיגה-אוהם. פריטים ניידים מחוברים על ידי העמדה על משטח אנטיסטטית מוארק או על ידי החזקה על ידי אדם מוארק. הכל צריך להיות מוגן ב-EPA, וכן גם הביגוד שאנחנו מספקים לכם לשם.

אנחנו מנוסים מאד בתחום ויודעים שלאחר מחזורים של כביסה, ההולכה של הביגוד יכולה לרדת לרמה שאינה יעילה. זה אומר שהביגוד אינו מפזר את החשמל הסטטי בצורה טובה, ויכול להיות מקור לפריקות חשמל סטטי. לכן, אנחנו בודקים כל בגד אחרי כביסה אנטיסטטית, כדי לוודא שה-EPA שלכם מוגן. אנחנו עוקבים אחר התקן s.20.20 של האגודה הבינלאומית לחשמל סטטי (ESDA), שהוא תקן לפיתוח תוכנית לשליטה בחשמל סטטי להגנה על חלקים, רכיבים וציוד אלקטרוני. יש לנו גם איש מומחה נאמן ESD מוסמך אקסדרון במשרה מלאה במפעל.