עגלת הקניות שלך

                                   

כביסה סטרילית

כביסת סטרילית

בחמשת הפסים אנחנו מספקים לכם שירות מלא של כביסה וסטריליזציה לביגוד שלכם, שמשמש לתחומים רגישים ודרושים ניקיון וסטריליות מירביית. אנחנו יודעים שלפעמים הכביסה לא מספיקה להרוג את כל החיידקים והמיקרואורגניזמים האפשריים שעלולים לגרום לזיהום או להשפעה שלילית על המוצרים או התהליכים שאתם מבצעים. לכן, אנחנו משתפים פעולה עם החברה שור-ואן, המובילה בתחום הסטריליזציה באמצעות קרינת גאמא בישראל.

קרינת גאמא היא שיטת סטריליזציה פיזית-כימית, שעובדת על ידי השבתת החיידקים והמיקרואורגניזמים באמצעות קרינה אנרגטית שמפרקת את הקשרים הכימיים ב-DNA שלהם, ויוצרת רדיקלים חופשיים שמתקיפים את החומר הגנטי שלהם. סטריליזציה באמצעות קרינת גאמא מושגת בעיקר על ידי שינוי ה-DNA ומניעת החלוקה התאית. השיטה היא אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר לסטריליזציה של מוצרים רפואיים, פרמצבטיים ואחרים, והיא מאפשרת לסטריל גם מוצרים שאינם עמידים בחום או בלחות.

השירות שלנו כולל איסוף והחזרה של הבגדים המיועדים לסטריליזציה, ושיתוף פעולה צמוד עם החברה שור-ואן, המבצעת את הסטריליזציה באמצעות מקור קרינה של קובלט-60. הקרינה מופעלת במכשירים מיוחדים, שמאפשרים לשלוט במינון, בזמן ובחשיפה של המוצרים לקרינה. הקרינה עוברת דרך האריזה והמוצרים, ומשמידה את החיידקים והמיקרואורגניזמים שעליהם. השיטה היא ידידותית לסביבה, ואינה משאירה שאריות או קרינה במוצרים.