עגלת הקניות שלך

                                   

כביסה לביגוד מקצועי

כביסה לביגוד מקצועי

בחמשת הפסים אנחנו מתמחים בכביסה מקצועית לביגוד טכני, שמשמש לתחומים שונים ודורשים תקנים גבוהים של ניקיון, הגנה ואיכות. אנחנו יודעים שהביגוד הטכני שלכם הוא חלק חשוב מהעבודה שאתם עושים, ולכן אנחנו מספקים לכם שירות כביסה שמשלב טכנולוגיה מתקדמת, ידע מקצועי ושירות אישי.

אנחנו מציעים לכם שירות כביסה לכל סוגי הביגוד הטכני, כולל ביגוד אנטיסטטי, ביגוד חדר נקי, ביגוד סטרילי, ביגוד עמיד בחום ובלהבות, ביגוד עמיד בחומצות ובכימיקלים, ביגוד עמיד במים וברוח, ביגוד עם הגנה מפני קרינה ועוד. אנחנו משתמשים במכונות כביסה מודרניות, שמאפשרות לנו לבחור את המחזור המתאים לכל סוג של ביגוד, ולשמור על התכונות המיוחדות שלו. אנחנו גם משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים, שמבטיחים ניקיון וסטריליות של הביגוד, ומגנים על הסביבה.

אנחנו מספקים לכם שירות כביסה מלא, שכולל איסוף והחזרה של הביגוד שלכם, בתדירות שמתאימה לכם. אנחנו גם עושים בדיקות ותיקונים לכל בגד שאנחנו מכבסים, ומחליפים ביגוד שהתבלה או התקלקל. אנחנו גם מספקים לכם דוחות ומידע על הכביסה של הביגוד, ומאפשרים לכם לעקוב אחרי הביגוד שלכם באמצעות מערכת RFID, שמציגה את מיקומו, מצבו ומספר המחזורים של כל בגד.