עגלת הקניות שלך

                                   

מתקן לניגוב ידיים

מתקן לניגוב ידיים

הפתרון האולטימטיבי לניקיון והיגיינה
אם אתם רוצים להבטיח שהלקוחות והעובדים שלכם ינגבו את ידיהם בצורה נקייה, יבשה ונוחה, אתם צריכים להכיר את המתקן לניגוב ידיים של חמשת הפסים.
המתקן הוא מערכת חכמה וחסכונית, שמשתמשת במגבות בד מגולגלות, שמאפשרות לכל משתמש לנגב את ידיו במגבת נקייה ויבשה, בלי לחשוש מחיידקים או זיהום.

המתקן עובד בצורה פשוטה ויעילה: לאחר השימוש, המשתמש הבא בתור מושך את המגבת הבד, ומקבל רצועת מגבת חדשה ונקייה. המגבת המשומשת מתגלגלת לתוך מתקן מופרד לחלוטין, ללא מגע עם המגבת הנקייה. כך, אין סיכון להעברת חיידקים או זיהום בין המשתמשים.

המתקן לניגוב ידיים של חמשת הפסים הוא גם ידידותי לסביבה, כי הוא לא צורך חשמל, לא משתמש בנייר, ולא מזהם את האוויר. המתקן משתמש במגבות בד איכותיות, שניתנות לכביסה ולשימוש חוזר. המתקן גם חסכוני, כי הוא מפחית את העלות של רכישת, כביסת והחלפת מגבות נייר או בד.
המתקן גם נוח, כי הוא קומפקטי, קל להתקנה ולתחזוקה, ומתאים לכל סוג של כיור או מקלחת.

המתקן לניגוב ידיים של חמשת הפסים מתאים במיוחד למוסדות, שמעוניינים לשמור על רמה גבוהה של ניקיון והיגיינה, ולהעניק ללקוחות ולעובדים שלהם חוויה נעימה ובטוחה, להיטיב עם הסביבה ולחסוך כסף.
אנחנו מספקים שירות מיוחד למלונות בוטיק, שמחפשים להוסיף נגיעה אלגנטית ויוקרתית לחדרי האורחים שלהם. אנחנו יכולים להשכיר לכם מגבות בד בצבעים, גדלים וחומרים שונים, ולהדפיס עליהם את הלוגו, השם או המסר שלכם.