עגלת הקניות שלך

                                   

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות – עודכנה בתאריך 150524
חמשת הפסין קלין בע"מ, מומחים לכביסה לחדרים נקיים, ולתעשיות השונות בישראל. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.
מהות אתר אינטרנט נגיש
אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .
ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט
התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.
האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.
האתר נבדק באופן קבוע כל כמה חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.
פרוט הפטורים של האתר
הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)
בדפי האתר הבאים: MSDS & DATASHEET נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.
ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט
באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Safari / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Voiceover.
שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר
האתר נמצא בשלב מתקדם של ההנגשה, אך הוא עדיין בבניה של תוכן, אנו מערכים שהנגשת האתר תושלם עד סוף 2024 תוך כדי הוספת תוכן.

הסדרי נגישות בארגון
משרדי אקסדרון הנמצאים בפרויקט יובלים החדש בנס ציונה כוללים את כל הסדרי הנגישות החל מהחניה ו/או תחנת התחבורה הציבורית ועד ליעד שהינו דלפק השירות. שירותי נכים בבניין בכל קומה , בעלי אביזרי נגישות תקניים
דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:
במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:
נועה מצרי, סמנכ"ל, 052-4108901, [email protected]